wieloletnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania

specjalistyczne usługi projektowe i geodezyjne

infrastruktura, instalacje sanitarne i przemysłowe

współpraca na terenie całego kraju

ponad 100 realizacji projektów rocznie


Zespół

Zespół M-FLOW tworzy kilkanaście osób z podziałem na dwa działy projektowe. Każdy dział kierowany jest przez uprawnionego projektanta z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Projekty realizowane są na ogół w zespołach 2-3 osobowych w zależności od stopnia trudności i zakresu. Wdrożony w firmie system ICProject pomaga w zarządzaniu procesami projektowymi i stanowi wewnętrzną platformę komunikacji w firmie.

W trakcie rozdziału prac projektowych staramy się zapewnić każdemu członkowi zespołu optymalne warunki rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego pod okiem uprawnionych projektantów.


Marcin Fijoł


Właściciel firmy, główny projektant.

Uprawnienia bez ograniczeń do projektowania i wykonawstwa z branży instalacyjnej nr: MAP/O438/PWOS/11.

Absolwent Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Uprawniony projektant z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu sieci oraz instalacji sanitarnych. Autor i współautor ponad tysiąca opracowań projektowych.
Magdalena Poręba


Kierownik pracowni oraz działu infrastruktury.

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Uprawniona projektantka z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu instalacji oraz sieci sanitarnych. Specjalizacją Magdy są tematy trudne i beznadziejne. Główne atuty Magdy to wyjątkowa komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialność. Między innymi z tych powodów kierowniczy w pracowni oraz odpowiada za dział infrastruktury.Dorota Sobieraj - Felis


Kierownik działu instalacji.

Absolwentka Politechniki Krakowskiej. Uprawniona projektantka z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu instalacji sanitarnych dla budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. W swojej karierze zawodowej brała udział w realizacji wielu ambitnych i trudnych projektów. Analityczny umysł oraz zmysł inżynierski Doroty idą w parze z pogodnym usposobieniem i dbałością o szczegóły. W firmie M-FLOW to Dorota kieruje działem instalacji sanitarnych.Łukasz Michta


Uprawniony geodeta z wieloletnim doświadczeniem.

Właściciel firmy "CENTERGEO".
Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 690 690 811

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Biuro M-FLOW to jednostka projektowa wyspecjalizowana w infrastrukturze oraz wewnętrznych instalacjach sanitarnych i przemysłowych.

W swojej historii wykonywaliśmy projekty dla największych w Polsce przedsiębiorstw przesyłowych, deweloperów, jednostek administracji publicznej oraz przemysłu.

Zespół M-FLOW tworzy kilkanaście osób z podziałem na dwa działy projektowe. Każdy dział kierowany jest przez uprawnionego projektanta z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.