ponad 100 realizacji projektów rocznie

współpraca na terenie całego kraju

infrastruktura, instalacje sanitarne i przemysłowe

specjalistyczne usługi projektowe i geodezyjne

wieloletnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania


O nas

Biuro M-FLOW to jednostka projektowa wyspecjalizowana w infrastrukturze oraz wewnętrznych instalacjach sanitarnych i przemysłowych. Doświadczony zespół inżynierów realizuje ambitne zadania projektowe na terenie całego kraju.

W swojej historii wykonywaliśmy projekty dla największych w Polsce przedsiębiorstw przesyłowych, deweloperów, jednostek administracji publicznej oraz przemysłu. Średnio rocznie finalizujemy ponad sto projektów o różnym stopniu trudności.

Wieloletnie doświadczenie oraz zgrany zespół pozwalają nam skutecznie doprowadzać procesy projektowe naszch klientów do końca.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 690 690 811

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Biuro M-FLOW to jednostka projektowa wyspecjalizowana w infrastrukturze oraz wewnętrznych instalacjach sanitarnych i przemysłowych.

W swojej historii wykonywaliśmy projekty dla największych w Polsce przedsiębiorstw przesyłowych, deweloperów, jednostek administracji publicznej oraz przemysłu.

Zespół M-FLOW tworzy kilkanaście osób z podziałem na dwa działy projektowe. Każdy dział kierowany jest przez uprawnionego projektanta z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.