specjalistyczne usługi projektowe i geodezyjne

wieloletnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania

ponad 100 realizacji projektów rocznie

infrastruktura, instalacje sanitarne i przemysłowe

współpraca na terenie całego kraju


Blog

Realizacja projektu gazociągu opracowanego przez M-FLOW

W połowie listopada 2022 rozpoczęła się realizacja projektu gazociągu średniego ciśnienia DN315mm z przekroczeniem Wisły metodą przewiertu horyzontalnego opracowanego przez zespół M-FLOW dla Polskiej Spółki Gazownictwa. Prace przewiertowe realizuje Przedsiębiorstwo Przewiertowe "Motyl".

Udział w konferencji technicznej ROE

W dniach 23-24.11 br. braliśmy udział w konferencji technicznej poświęconej zagadnieniom przewiertów horyzontalnych.

Udział w konferencji Stormwater Poland 2022

W dniach 28-29.09 br. braliśmy udział w międzynarodowej konferencji poświęconej zagospodarowaniu wód deszczowych.

Szkolenie z projektowania stacji gazowych

W pierwszych dniach września b.r. pracownicy działu infrastruktury ukończyli trzydniowy kurs projektowania stacji gazowych.

Szkolenie z projektowania stacji gazowych

W pierwszych dniach września b.r. pracownicy działu infrastruktury ukończyli trzydniowy kurs projektowania stacji gazowych.

Nowa przestrzeń, nowe możliwości

W związku z dynamicznym rozwojem firmy znacząco zwiększyliśmy przestrzeń biurową dla naszego zespołu. Od lipca 2022r zajmujemy całą kamienicę przy ul. Bałuckiego 28 w Krakowie. Zapraszamy do odwiedzin i współpracy.
Największa rura w historii M-FLOW

Realizacja kolejnego naszego projektu dla ACTIVE S.A. Tym razem rurociąg DN3200mm w technologii UPONOR Weholite. Fakt, że duże może więcej retencjonować.
Kolejna realizacja naszego projektu

Inwestycja Wodociągów Miasta Krakowa S.A. kolektora DN1000 oraz DN800mm w ul. Żołnierskiej realizowana przez AG System sp. z o.o. Szczególne podziękowania dla naszej projektantki Magdy Z-O , bo to nie był łatwy projekt.
O współpracy z PBSz słów kilka

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. to lider usług inżynieryjnych dla górnictwa. Firma M-FLOW od kilku lat aktywnie uczestniczy w realizacji projektów branżowych i czerpie garściami z ogromnego doświadczenia naszego partnera.
Ścieżka gazowa dla silników gazowych 2 x 4MVE

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 690 690 811

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Biuro M-FLOW to jednostka projektowa wyspecjalizowana w infrastrukturze oraz wewnętrznych instalacjach sanitarnych i przemysłowych.

W swojej historii wykonywaliśmy projekty dla największych w Polsce przedsiębiorstw przesyłowych, deweloperów, jednostek administracji publicznej oraz przemysłu.

Zespół M-FLOW tworzy kilkanaście osób z podziałem na dwa działy projektowe. Każdy dział kierowany jest przez uprawnionego projektanta z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.